Caldoris

Serwisant (Instalacje OZE)

Miejsce pracy: cała Polska (poszczególne województwa)

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • instalacja i/lub naprawa  instalacji fotowoltaicznych u Klientów
  • opieka serwisowa Klientów firmy,
  • wykonywanie przeglądów instalacji,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz kart kontrolnych
  • doradztwo techniczne z zakresu kompleksowych rozwiązań techniki solarnej

Docenimy w Tobie:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w montażu, instalacjach oraz serwisowaniu instalacji solarnych
  • znajomość zagadnień związanych z kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu energii odnawialnej
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • prawo jazdy kat. B.
  • działalność gospodarcza

Jako firma oferujemy:

  • atrakcyjna stawka wynagrodzenia za serwis i montaż instalacji
  • partnerska umowa o współpracy
  • możliwość zlecania stałej obsługi w zakresie przeglądów i serwisu
  • interesującą i pełną wyzwań współpraca w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta i czujesz, że praca w naszej firmie pozwoli zrealizować Twoje oczekiwania zawodowe, prześlij swoje CV na adres e-mail: caldoris@caldoris.pl, w tytule podając nazwę stanowiska „Serwisant (Instalacje OZE)”

Zapraszamy do Caldoris!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.