Caldoris

Zostań naszym partnerem

caldoris_logo-autoryzowany-partner

U podstaw naszej filozofii działania leży budowanie długotrwałych partnerskich relacji z naszymi przedstawicielami. Wspólnie rozwijamy rynek energii odnawialnej w Polsce, przyczyniamy się do wzrostu świadomości ekologicznej. Promujemy przedsiębiorczych!
Nasi Autoryzowani Partnerzy otrzymują wsparcie na każdym etapie swojej działalności. Sukces Caldoris zawdzięczamy naszym Partnerom – w ciągu ostatnich dwóch lat, wielu naszych Partnerów startując praktycznie od zera, zbudowało duże firmy o milionowych obrotach, dzięki swojemu zaangażowaniu i kompetencjom – a także dzięki wsparciu Caldoris.

Unikalny model współpracy w Caldoris

Każdy Partner jest inny, dlatego na samym początku współpracy staramy się jak najlepiej ich poznać, zrozumieć ich potrzeby i udzielić im koniecznego wsparcia w następujących obszarach:

  • Szkolenia produktowe oraz techniczne,
  • Szkolenia sprzedażowo-handlowe,
  • Wsparcie techniczne w procesie instalacji,
  • Wsparcie marketingowe i handlowe na bazie sprawdzonych rozwiązań przetestowanych przez kilkudziesięciu Operatorów Caldoris.

Atrakcyjne warunki handlowe

Dzięki bezpośredniej współpracy z firmami zajmującymi się obsługą klientów końcowych, bez pośredników, hurtowni i dystrybutorów, a także dzięki skali działania, Caldoris Polska może zaoferować swoim Operatorom atrakcyjne warunki handlowe.

Jednak najważniejszą korzyścią dla Autoryzowanych Partnerów jest możliwość skorzystania z naszej oferty sprzedaży instalacji fotowoltaicznych w innowacyjnym modelu finansowania.

Zainteresowany współpracą? Masz pytania?