Caldoris

Kariera

Caldoris Polska od ponad 8 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu energetyki odnawialnej w Polsce. Wierzymy w efektywność ekonomiczną energii słonecznej, której używanie przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego i zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza.
Niezależność, odwaga, etyka i rzetelność to wartości, którymi kierujemy się na co dzień. Stawiamy na wiedzę, rozwój i innowacyjność w działaniu, bo zaangażowany i profesjonalny zespół to podstawa sukcesu firmy.

Dołącz do nas, jeśli chcesz realizować swoje zawodowe cele i jednocześnie zmieniać oblicze polskiego rynku OZE.

Jak wygląda proces rekrutacji w Caldoris?

Proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów, w trakcie których wszelkie dane kandydatów są przetwarzane zgodnie z obowiązującym prawem.

Etap I: Przesłanie aplikacji
Ogłoszenia o aktualnych wakatach w Caldoris Polska znajdziesz na naszej stronie w zakładce ,,Aktualne Oferty pracy”. Jeśli jesteś zainteresowany daną ofertą, aplikuj już teraz, załączając swoje CV i list motywacyjny do formularza rekrutacyjnego przy ogłoszeniu.

Etap II: Spotkanie
Jeżeli spełniasz kryteria zawarte w ogłoszeniu, zaprosimy Cię na spotkanie, które z reguły składa się z dwóch części. Wstępna rozmowa kwalifikacyjna ma na celu zweryfikowanie informacji, które zawarłeś w aplikacji i uzyskanie informacji na temat Twojej wiedzy i umiejętności. Kolejną częścią mogą być testy oraz zadania praktyczne, których forma będzie zależała od stanowiska, o które się ubiegasz. Podczas testów sprawdzamy przede wszystkim umiejętności, cechy oraz predyspozycje osobowościowe kandydatów.

Etap III: Rozmowa indywidualna z bezpośrednim przełożonym
Osoby, które w największym stopniu spełniają kryteria określone dla danego stanowiska, zapraszane są na rozmowę ze swoim potencjalnym przełożonym. Taka rozmowa to dla kandydata doskonała okazja do zadawania pytań i zgromadzenia pożądanych informacji na temat charakteru pracy i zakresu obowiązków.

Decyzja o tym, czy dany kandydat zostanie zatrudniony, zapada po zakończeniu rozmów.