Caldoris

Serwisant

Obszar pracy: woj. wielkopolskie, woj. łódzkie, woj. mazowieckie

Zakres zadań i odpowiedzialności:

  • instalacja i/lub naprawa kolektorów słonecznych u Klientów indywidualnych,
  • opieka serwisowa Klientów firmy,
  • wykonywanie przeglądów instalacji,
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz kart kontrolnych,
  • doradztwo techniczne z zakresu kompleksowych rozwiązań techniki solarnej.

Docenimy w Tobie:

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień związanych z hydrauliką, kolektorami słonecznymi, pompami ciepła i fotowoltaiką,
  • doświadczenie w montażu, instalacjach oraz serwisowaniu instalacji solarnych oraz hydraulicznych,
  • znajomość zagadnień związanych z kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu energii odnawialnej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • prawo jazdy kat. B

Jako firma oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny systemem prowizyjny,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop,
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • dużą samodzielność pracy.

Jeśli zainteresowała Cie ta oferta i czujesz, że praca w naszej firmie pozwoli zrealizować Twoje oczekiwania zawodowe, prześlij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@caldoris.pl, w tytule podając nazwę stanowiska „Serwisant”

Zapraszamy do Caldoris!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.